Organizasyonlar

Maviş Restaurant olarak, farklı konseptlerdeki organizasyonlar için yerimiz mevcuttur. Sahip olduğu büyük alan ve değişik gruplara hizmet edebilme kapasitesi sayesinde, aynı anda tüm müşterilerimizi ağırlayabilecek donanıma sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Çoğu restaurantın aksine, sabahın erken saatlerinden itibaren açık olan restaurantımız, gündüzleri ve kış döneminde özellikle farklı tarzlardaki organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede evinizin rahatlığını ve samimiyetini dize sunmayı amaçlayan bizler, yılın her mevsiminde ve her ayında sürprizlerimiz ile de yanınızdayız. Restaurantımızda yapılan organizasyonlardan bazı örnekler aşağıda sıralanmıştır, her türden farklı etkinliğe açık olduğumuzu da iletmek isteriz.

Şirket Toplantıları

Firmanız için yapacağınız özel görüşmeler, toplantılar, motivasyon yemekleri gibi organizasyonalr için bizi tercih edebilirsiniz. Menümüzden seçim yapabileceğiniz gibi, özel yemekler de tercih edebilirsiniz.

Kahvaltılar

Özellikle kış aylarında yapabileceğiniz kahvaltı ve bruch organizasyonları için zengin seçeneklerimiz ile yanınızdayız.

Özel Aile/Arkadaş Toplantıları

Özel olarak yapmak istediğiniz aile veya arkadaş toplantılarınız için, sessiz ve nezih restaurantımızı tercih edebilirsiniz.

Doğum Günleri

İster sizin, isterseniz çocuğunuzun doğum günü için özel olarak hazırladığımız doğum günü paketimizi değerlendirebilirsiniz.

Özel Günler

Özel günler için hazırladığımız menülerimiz ve diğer sürprizlerimiz için duyurularımızı takip edebilirsiniz.

***Her türden özel günleriniz, sürpriz organizasyonlar ve etkinlikler için gerek müzik grubu, gerek fotoğrafçı, gerekse diğer ayrıntılar için taleplerinizi bize iletebilirsiniz.